Layout Builder Kit (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: title
te: శీర్షిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
