Layout Builder Kit (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Large
ka: დიდი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: System
ka: სისტემა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
