Layout Builder Kit (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Large
km: ធំ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
