Layout Builder Kit (3.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Text
ug: تېكىست

en: Add block
ug: تارماق رايون قۇرۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە
