Layout Builder Kit (3.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Large
az: Böyük

en: Modules
az: Modullar

en: Text
az: Mətn

en: Node
az: Material

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: CSS class
az: CSS klas

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: System
az: Sistem

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Link URL
az: URL linki

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında
