Layout Builder Kit (3.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Large
my: အကြီး

en: Modules
my: Module များ

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: System
my: စနစ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
