Layout Builder Kit (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Large
ro: Mare

en: Modules
ro: Module

en: Node
ro: Nod

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Medium
ro: Mediu

en: System
ro: Sistem

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Link URL
ro: URL Link

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine
