Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Large
af: Groot

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: System
af: Stelsel

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
