Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Large
ast: Grande

en: View
ast: Vista

en: Modules
ast: Preseos

en: Text
ast: Testu

en: Created
ast: Fechu

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Medium
ast: Mediu

en: System
ast: Sistema

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
