Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Top
bo: འགོ

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Add block
bo: ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: System
bo: མ་ལག

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Left
bo: གཡོན

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
