Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Large
el: Μεγάλο

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Text
el: Κείμενο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Add block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Medium
el: Μέσο

en: System
el: Σύστημα

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
