Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Large
gu: મોટું

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
