Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Large
lt: Didelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: System
lt: Sistema

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: @date by @username
lt: @username - @date
