Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: System
ml: സിസ്റ്റം
