Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Top
mn: Дээд

en: Large
mn: Том

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Text
mn: Текст

en: Created
mn: Үүссэн

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Bottom
mn: Доод

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Medium
mn: Дундаж

en: System
mn: Систем

en: Revert
mn: Буцаах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
