Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Large
mr: मोठे

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
