Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
