Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
