Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Medium
ps: منځنى

en: System
ps: سيستم

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Revision
ps: بياكتون

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه
