Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Text
si: වගන්ති
