Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Medium
sl: Srednja

en: System
sl: Sistem

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
