Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Bottom
sr: Дно

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Changed
sr: Промењен
