Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Large
ur: بڑا

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: System
ur: نظام

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
