Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Large
cy: Mawr

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Text
cy: Testun

en: Add block
cy: Ychwanegu bloc

en: Custom
cy: Addasu

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Medium
cy: Canolig

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Image style
cy: Arddull delwedd
