Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: None
th: ไม่มี

en: Large
th: ใหญ่

en: Modules
th: โมดูล

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: System
th: ระบบ

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
