Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: title
be: назва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Modules
be: Модулі

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Medium
be: Сярэдні

en: System
be: Сістэма

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы
