Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: Large
bg: Голям

en: Modules
bg: Модули

en: Text
bg: Текст

en: Node
bg: Материал

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: System
bg: Система

en: Right
bg: Дясно
