Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: title
ku: ناونیشان

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Large
ku: گەورە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Text
ku: دەق

en: Node
ku: گرێ

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: System
ku: سیسته‌م

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
