Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: About
se: Birra
