Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: title
sv: titel

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Large
sv: Stor

en: Modules
sv: Moduler

en: Node
sv: Nod

en: Add block
sv: Lägg till block

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Medium
sv: Mellan

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Alignment
sv: Placering

en: icon
sv: ikon

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Video URL
sv: URL för video

en: "@block" block
sv: Block "@block" block
