Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: title
eo: Titolo

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Large
eo: Granda

en: Modules
eo: Moduloj

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Custom
eo: Propra

en: Medium
eo: Medio

en: System
eo: Sistemo

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: icon
eo: bildsimbolo

en: Image style
eo: Bilda stilo
