Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: title
ne: शिर्षक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Top
ne: माथि

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: System
ne: प्रणाली

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा
