Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: title
sk: názov

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Large
sk: Veľké

en: Modules
sk: Moduly

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Node
sk: Uzol

en: Add block
sk: Pridať blok

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: System
sk: Systém

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Tabs
sk: Záložky

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka
