Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Tabs
am: ትሮች
