Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Large
ca: Gran

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Created
ca: Creat

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: System
ca: Sistema

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: "@block" block
ca: Bloc "@block"
