Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Large
da: Stor

en: Text
da: Tekst

en: Add block
da: Tilføj blok

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Bottom
da: Bund

en: Display title
da: Display titel

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: "@block" block
da: "@block" blok
