Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Large
hy: Մեծ

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: System
hy: Համակարգ

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
