Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Large
lv: Liels

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Text
lv: Teksts

en: Created
lv: Izveidots

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: System
lv: Sistēma

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
