Layout Builder Kit (8.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: title
nn: tittel

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Modules
nn: Modular

en: Add block
nn: Lag blokk

en: Custom
nn: Tilpassa
