Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: None
et: Puudub

en: Section
et: Sektsioon

en: Region
et: Regioon

en: Maximum
et: Maksimum

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
