Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: About
hi: के बारे में

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
