Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Maximum
jv: Maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
