Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Region
km: តំបន់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
