Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Region
ku: ناوچە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
