Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: Region
lv: Reģions

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
