Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Region
ro: Regiune

en: Maximum
ro: Maxim

en: Minimum
ro: Minim

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
