Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: Section
uk: Розділ

en: Region
uk: Область

en: Maximum
uk: Максимум

en: Minimum
uk: Мінімум

en: About
uk: Про модуль

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Limit settings
uk: Налаштування ліміту
