Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Maximum
az: Maksimum

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
