Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Section
es: Sección

en: Region
es: Región

en: Maximum
es: Máximo

en: Minimum
es: Mínimo

en: About
es: Acerca de

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado
