Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Section
it: Sezione

en: Region
it: Regione

en: Maximum
it: Massimo

en: Minimum
it: Minimo

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato
